9.8.11

SEO jednoduše - edice: Naučte se za víkend - recenze

Recenzi uvedené knihy si můžete přečíst na portálu AKA MONITOR na adrese:
http://www.akamonitor.cz/recenze/domes1.htm

CPress
 přichází s významnou pomocí všem těm, kdo by rádi jednoduchou metodou poznali všechny užitečné možnosti, jak své stránky dostat na přední místa vyhledávačů a oslovit tak mnohem více potenciálních zákazníků. V edici „Naučte se za víkend“ vyšla kniha zkušeného autora Martina Domese „SEO jednoduše“.

S touto publikací se za víkend či pár večerů naučíte vše, co budete skutečně potřebovat. Zkušený autor vás v šesti kapitolách provede důležitými oblastmi a fázemi SEO od přípravných kroků přes analýzu a vlastní optimalizaci až po sledování, jak optimalizace vašim stránkám pomohla a kde by ji bylo možné ještě vylepšit. Kniha Martina Dobeseneprobírá všechny funkce SEO. Vysvětluje a ukazuje, jak se provádějí nejpotřebnější úkony. Kniha vyniká přehlednou dvoubarevnou sazbou. Jazyk je srozumitelný, autor probírá látku podle jednotlivých fází procesu optimalizace. Martin Domes je autorem celé řady úspěšných knih. Má bohaté zkušenosti z vlastní praxe v oblasti SEO. Webovou stránku autora najdete na adrese www.MDwebdesign.cz

Cílem knihy je podat základní a praktický, nikoliv podrobný a teoretický, vhled do problematiky kolem SEO. Na získaných vědomostech může čtenář přímo stavět ve své' profesní praxi a dalším vzdělávání. Informace podané v knize lze přitom snadno zvládnout ve velmi krátké době.

Podrobný obsah knihy najdete v souboru PDF, který na webu CPressu ke stažení na TÉTO adrese.